Dodanie mieszkania na Airbnb - czy w ogóle warto?

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: piątek, 12 październik 2018
Super User

sypialniaWynajmowanie własnych apartamentów turystom to z roku na rok bardziej popularna praktyka na całym świecie. Oprócz zarobku, który zdaje się być najczęstszą motywacją do oddawania domostw nieznanym podróżnym, korzyści niezwiązanych z pieniędzmi można naliczyć znacznie więcej

Czytaj więcej...

Inteligentny dom – czy to się opłaca?

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: poniedziałek, 10 wrzesień 2018
Super User

sh wydatkiNiesłychanie modne w ostatnich czasach są wszystkie usprawnienia technologiczne zarówno w naszych mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych. To drugie wydaje się popularne już od jakiegoś czasu, niemniej jednak inteligentne domy to cały czas nowość i zawsze wzbudzają olbrzymie zaciekawienie.

Czytaj więcej...

Remonty na własną rękę

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: czwartek, 07 czerwiec 2018
Super User

Dziś będzie trochę inaczej na temat wykańczania nowo kupionego mieszkania w stanie deweloperskim, wiadomo, że jeżeli chcemy zainwestować w wykończenie naszego lokum, to możemy to zlecić firmie zewnętrznej, która zajmie się tak zwanym wykańczaniem pod klucz.

Czytaj więcej...

Inwestycja w wykończenie mieszkania

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: piątek, 01 czerwiec 2018
Super User

Kiedy już zdecydujemy się na kupno mieszkania w stanie deweloperskim, to wiadomo, że będziemy musieli je jakoś odpowiednio wykończyć. Możemy to robić na własną rękę, albo możemy skorzystać z bardzo modnej ostatnio opcji wykończenia pod klucz.

Czytaj więcej...