Otwieranie lokalu gastronomicznego w czasach epidemii – czy to opłacalny pomysł?

Kategoria: Finansowy pomocnik
Opublikowano: poniedziałek, 21 marzec 2022
Super User

city gd05c585e3 640Nie da się ukryć, że epidemia koronawirusa odznaczyła piętno dużym echem na całym świecie. Wydawać by się mogło, że biznesy gastronomiczne bardzo ucierpiały w pandemicznej sytuacji. Bez wątpienia, początkowo sytuacja pandemiczna zaskoczyła każdego z nas. Z upływem czasu, właściciele knajp uzyskując nowe doświadczenie i udoskonalając nieco swój schemat funkcjonowania, rozwinęli swoje restauracje na całkowicie innowacyjnym, nieznanym dotąd obszarze. Okazało się że, to właśnie lokale gastronomiczne stały się jednym z wielu działów gospodarki, które doskonale poradziły sobie w nowej sytuacji.

Czytaj więcej...

Nowoczesność w sprzątaniu – czyli rozwiązania dla firm innowacyjnych

Kategoria: Finansowy pomocnik
Opublikowano: wtorek, 01 marzec 2022
Super User

student g314424bbc 640Czyszczenie lokali nie jest branżą jaką odruchowo kojarzymy z nowoczesnymi technologiami. Jednak postęp który ma miejsce w ostatnich latach da się zauważyć także w tak zdawałoby się trywialnej aktywności jak sprzątanie.

Czytaj więcej...

Jak zapewnić firmie płynne funkcjonowanie? Zadbaj o firmowy pojazd

Kategoria: Finansowy pomocnik
Opublikowano: piątek, 26 listopad 2021
Super User

digger g29fce20c3 640W obecnych czasach, bez wątpienia dynamicznie rozkręcających się w wszelkiej branży, pojazdy ciężarowe pozostają stałym składnikiem krajobrazu. Pojazdy wielkogabarytowe niezbędne są niemalże w każdej sferze – sprzedaż, branża budowlana, przemysł. W jaki sposób wybrać odpowiedni pojazd ciężarowy? Gdzie szukać odpowiednich akcesoriów? Jak na przykład zaręczyć komfort dostawcom w drodze?

Czytaj więcej...

Inwestujesz w nieruchomści? Dowiedz się, jak możesz podbić cenę mieszkania za pomocą kilku drobnych sztuczek

Kategoria: Finansowy pomocnik
Opublikowano: wtorek, 27 kwiecień 2021
Super User

kitchen 1940174 1920Nietuzinkowym zawodem, jaki pojawił się na polskim rynku całkiem niedawno, jest fachowiec od home stagingu. Co to w gruncie rzeczy oznacza? Czym zajmuje się ekspert w tymże fachu i jakimi cechami rożni się ta specjalność od tradycyjnego dekorowania nieruchomości? Poniżej wyjaśniamy, do czego się przyczynia takie zajęcie i kiedy wskazane jest korzystać z usług takiego fachowca.

Czytaj więcej...