Turystyka ekstremalna – to może się opłacić

Kategoria: Inne
Opublikowano: wtorek, 10 październik 2023
Super User

kierunek wypraw ekstremalnychKto z nas nie marzy o egzotycznych wyprawach? Te bardziej ryzykowne są w stanie zagwarantować turystom niesamowite odczucia. Eskapady w wymagających warunkach cieszą się rosnącym zainteresowaniem, a ich planowanie jest lukratywnym biznesem.

Czytaj więcej...

Czym się różnią publiczna i niepubliczna giełda transportowa?

Kategoria: Inne
Opublikowano: wtorek, 03 październik 2023
Super User

formula 1 2701335 1280Grupy transportowe mają dużą wartość na dzisiejszym otoczeniu rynkowym. Od ich działania nierzadko uzależnione są pozostałe firmy. Nic zatem dziwnego, że od wielu miesięcy odnotowuje się intensywny rozwój tego sektora. Obecnie możemy spotkać tak samo niepubliczne, jak i publiczne platformy transportowe. Na czym polega ich prosperowanie?

Czytaj więcej...

Wegetarianizm w marketingu – dobra kampania to podstawa

Kategoria: Inne
Opublikowano: środa, 27 wrzesień 2023
Super User

dobra kampaniaWspółcześnie można spostrzec znaczne zainteresowanie oraz wzrost popularności produktów wegetariańskich. To skutek faktu, że dla coraz liczniejszej grupy Polaków liczy się poprowadzenie prozdrowotnego trybu życia, a ten można osiągnąć przykładowo wtedy, gdy będzie się jeść określone dania. Z tej przyczyny coraz częściej w mieszkaniach Polaków, ale też w punktach gastronomicznych można spodziewać się potraw wegańskich.

Czytaj więcej...

Nowoczesna nawigacja nie tylko do planowania podróży

Kategoria: Inne
Opublikowano: niedziela, 20 sierpień 2023
Super User

ipad 632394 640Systemy nawigacyjne wiązane są głównie z określaniem trasy. Jak generalnie wiadomo, umożliwiają łatwo dojechać do punktu docelowego. Czy musi być to jednak ich jedyna funkcja? Dobrze wiedzieć, że GPS może być stosowany również do innego typu zadań. Wskazujemy, w jaki sposób można jeszcze zastosować tego typu sprzęt.

Czytaj więcej...