Kształcenie – inwestycja w siebie

Kategoria: Inne
Opublikowano: poniedziałek, 16 styczeń 2023
Super User

inwestycjaŻyjemy w latach, gdy praktycznie wszystko posiadamy do kupienia niemal na już. To także tyczy się nauki, jaka będzie miała znaczenie na całe nasze życie. Należałoby dlatego wziąć to pod uwagę, w naszych zamiarach na przyszłość.

Czytaj więcej...

Ekologiczny ośrodek turystyczny – dlaczego to się opłaca?

Kategoria: Inne
Opublikowano: wtorek, 03 styczeń 2023
Super User

pexels lukas 590041W ostatnim czasie wiele mówi się na temat zielonej energii elektrycznej w placówkach turystycznych. Warto natomiast zastanowić się czy jest to wyłącznie trend, czy może projekt inwestycyjny? Wiele firm decyduje się na czerpanie z ekologicznych źródeł energii, takich jak prąd uzyskiwany z ogniw słonecznych czy gaz dla firm prosto z biomasy. Dlaczego tak się dzieje? Zwłaszcza z uwagi na zabezpieczenie środowiska i redukcję poziomu, jaki obecnie przybiera ślad węglowy.

Czytaj więcej...

Czy biura podróży czeka zimowy przestój?

Kategoria: Inne
Opublikowano: czwartek, 17 listopad 2022
Super User

biuro podróżyPo trudnych dwóch latach w branży turystycznej, biura podróży powoli zaczęły funkcjonować i sprzedawać wycieczki. Wiele osób po tak długim czasie zamknięcia wręcz potrzebowała złapać oddech w pięknym odległym miejscu.

Czytaj więcej...

Otwórz własne biuro podroży – to się opłaca!

Kategoria: Inne
Opublikowano: piątek, 21 październik 2022
Super User

shanghai jiao tong university ga9435d9c3 640Większa część z nas śni o niezapomnianych wojażach. Wyprawy w odległe miejsca naszej planety niejedna osoba preferuje obmyślać z operatorem podróży. Taka opcja jest bardziej komfortowa niż planowanie wyjazdu indywidualnie. Czy założenie biura podróży w obecnych czasach to dobry pomysł?

Czytaj więcej...