Beton architektoniczny w ekologicznym budownictwie – to się opłaca

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: środa, 01 luty 2023
Super User

balcony g6f4ac5382 640Jednym z wiodących kierunków architektonicznych w ostatnich latach z pewnością jest minimalizm. Łatwo go znaleźć na przykład w nowych osiedlach, blokach deweloperskich czy domach. Kolejnym kierunkiem, który zdążył zaistnieć w dzisiejszym stylu budowania, jest dbanie o środowisko. Jednym z rozwiązań łączących oba nurty jest korzystanie z betonu architektonicznego.

Czytaj więcej...

Jak dobrze zaplanować osiedle, aby mieszkania się sprzedawały?

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: sobota, 21 styczeń 2023
Super User

pexels mart production 7415119Mieszkaniowe osiedla powstają obecnie na terenie wszystkich praktycznie wszystkich miast w kraju. By pojawili się kupcy, ważna nie jedynie wartość apartamentów, ale i odpowiednio zaaranżowane osiedle. Jak więc winno ono wyglądać?

Czytaj więcej...

Czy inwestycja w maszyny sprzątające na budowie się opłaca?

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: poniedziałek, 09 styczeń 2023
Super User

sweeper g309ef2e89 640Firmy deweloperskie i budowlane, aby zrobić dobre wrażenie na inwestorach, muszą pokazywać swój profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Jednym z ważniejszych aspektów, który przyciąga uwagę inwestorów jest czystość i estetyka budynku lub terenu budowy. Dlatego też, wykorzystanie nowoczesnych maszyn czyszczących jest kluczowe dla wykreowania profesjonalnego wizerunku firmy.

Czytaj więcej...

Inwestycja w mieszkanie – czy miejsce ma znaczenie?

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: poniedziałek, 19 grudzień 2022
Super User

house g384282e0b 640Upragnione cztery kąty dla rodziny to inwestycja na bardzo długo. W związku z tym nie jest zadziwiające, że gdy młode małżeństwa podejmują taką decyzję, to zasugerują się wieloma kwestiami, między innymi tym, aby mieszkanie znalazło się w dogodnej lokalizacji, przez wzgląd na rozwijanie się maluchów.

Czytaj więcej...