Nieduża ekipa remontowa? W dzisiejszych czasach to najbardziej trafiony pomysł na pewny biznes!

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: wtorek, 28 czerwiec 2022
Super User

architecture g69be7d776 640Bez wątpienia aktualne czasy niezwykle mocno podsumowały firmy biznesowe, prowadząc tym samym do zamknięcia sporej ilości firm. Analizując rynek, można szybko dostrzec, że obecnie jednym z najlepszych pomysłów na prosperujący, a przede wszystkim utrzymujący się biznes jest prowadzenie firmy remontowej.

Czytaj więcej...

Ogródek restauracyjny – czy taka inwestycja się opłaca?

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: czwartek, 07 kwiecień 2022
Super User

ireland g3232b4899 640Doskonale wiadomo jak natura oddziałuje na stan zdrowia. Zwłaszcza w przypadku dzieci. Dzisiejsze realia jednakowoż często utrzymują je w domach przed komputerami, a miasto nie zawsze rozwija roślinność. Stawia to szczególne wyzwanie przed rodzicami, którzy rzadko mogą pojechać z dziećmi na wieś. Można jednakowoż spostrzec, iż coraz więcej restauracji inwestuje w stworzenie kawałka zieleni. Z czym wiąże się taki plan? Jakimi środkami stworzyć pełne zieleni miejsce przyjazne rodzinom?

Czytaj więcej...

Aparthotel – nowa wizja własnej nieruchomości

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: środa, 23 luty 2022
Super User

dining room g265c9527f 640Posiadanie indywidualnej nieruchomości to dążenie wszystkich. Najczęściej rozważamy mieszkanie. Jednak z jakiego powodu nie dysponować własnym apartamentem? Oczywiście odpowiedź wydaje się banalna – koszta. Okazuje się tymczasem, że istniejący rynek nieruchomości umożliwia umieścić zasoby finansowe w luksusowym lokum i jeszcze czerpać z tego zyski. Całkiem istotne jest również umiejscowienie czy udostępnione w budynku urozmaicenia. Jakie dogodności daje inwestycja w mieszkanie w hotelu?

Czytaj więcej...

Dodanie mieszkania na Airbnb - czy w ogóle warto?

Kategoria: Nieruchomości
Opublikowano: piątek, 12 październik 2018
Super User

sypialniaWynajmowanie własnych apartamentów turystom to z roku na rok bardziej popularna praktyka na całym świecie. Oprócz zarobku, który zdaje się być najczęstszą motywacją do oddawania domostw nieznanym podróżnym, korzyści niezwiązanych z pieniędzmi można naliczyć znacznie więcej

Czytaj więcej...