Przyciągnij klientów ładnym ogródkiem

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: niedziela, 15 październik 2023
Super User

restaurant 2623093 640Kierownicy restauracji powinni zatroszczyć się ogrom tematów, żeby ich placówka była dochodowa. Ważny jest zarówno wystrój samego lokalu, jak także otoczenie wokół, tj. tarasy i ogrody. Współcześnie do znalezienia jest szereg wartych uwagi wariantów ich zagospodarowania, jakie spowodują, że teren na zewnątrz restauracji będzie atrakcyjna dla odwiedzających.

Czytaj więcej...

Pizzeria jako pomysł na biznes

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: piątek, 31 marzec 2023
Super User

pexels kampus production 6605418Restauracja z pizzą to interes, który, od wielu lat cieszy się uznaniem w Polsce. Poniekąd jest to połączone z prostotą w przygotowaniu i spożyciu, a z drugiej strony z wielością smaków i składników, jakie można użyć do pizzy. W ostatnich latach można spostrzec wzrost konkurencji wśród lokali w poszczególnych miastach, między innymi we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Obiady weselne – nowy trend w biznesie restauracyjnym

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: piątek, 24 marzec 2023
Super User

wedding banquet gfe04a32ba 640Bardzo często pary młode odchodzą od aranżowania dużych wesel. Alternatywą stają się dla nich obiady ślubne w kameralnym gronie. Dla restauratorów jest to duże wyzwanie, a przy tym szansa na większy zarobek. W jaki sposób z poczęstunkami weselnymi dają radę restauratorzy w największych miastach w naszym kraju?

Czytaj więcej...

Opłacalne rozwiązania spedycyjne

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: środa, 22 luty 2023
Super User

success g15633425a 640Giełda transportowa to punkt, w jakim dostawcy usług komunikacyjnych i usługobiorcy szukający korporacji komunikacyjnej do przetransportowania ekwipunków, spotykają się i negocjują zasady kooperacji. współcześnie, rynek transportowy jest niezwykle rozwinięty i aktywny, co poskutkowało tym, iż powstało wiele rozstrzygnięć podpartych na patentach internetowych, takich jak giełdy transportowe online.

Czytaj więcej...