Czy obecnie sprawdzi się tylko reklama w sieci?

Kategoria: Inne
Opublikowano: środa, 04 sierpień 2021
Super User

wordcloud 679951 1280Promocja w gazetach odeszła do lamusa. Dzieje się to na rzecz mocno ewoluującej reklamy internetowej. Jej obszerny wybór dedykuje firmom potężne okazje pokazania się wśród potencjalnych klientów. A co z formą outdorową? Rzeczywistość pokazuje, że bilboardy, czy reklamy dużych rozmiarów na kamienicach, a także na przystankach komunikacji miejskiej są stale niezmiernie atrakcyjne. Wzięciem szczycą się także reklamy na bazie światła – świecące szyldy, czy kasetony. Poniżej znajdziesz kilka słów w tym temacie.

Czytaj więcej...

Nietypowy zawód - czyli czym zajmuje się wedding planner?

Kategoria: Inne
Opublikowano: wtorek, 16 marzec 2021
Super User

wedding photography 5582980 1920Do tej pory organizację ślubu z udziałem specjalisty, widzieliśmy przede wszystkim w kinie amerykańskim, gdzie wesele organizuje się z ogromnym rozmachem. Teraz stało się to coraz bardziej modnym zawodem również w Polsce. Czym rzeczywiście zajmuje się organizator imprez weselnych? Co należy do jego zadań i w których kwestiach może nam doradzić przy koordynacji tak ważnej z życiu imprezy?

Czytaj więcej...

O czym musisz pamiętać prowadząc nawet niewielką firmę?

Kategoria: Inne
Opublikowano: środa, 20 styczeń 2021
Super User

writing 1149962 1920Jeśli posiadasz małą gastronomię, prawdopodobnie bardzo dobrze znasz się na kulinariach. Jeżeli masz własne studio artystyczne – jesteś specjalistą od nasycenia barw, kadrowania, czy doboru modeli. Tak samo – jeśli kochasz przygotowywać wyjazdy. Może jesteś fantastyczny w kwestii wycieczek w najmniej znane rejony globu i jesteś mistrzem w pozyskiwaniu najtańszych lotów, ale... przy każdej działalności, niezależnie od dziedziny – niezbędne są obszary, które nie są podstawową sferą przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...

Nietypowe inwestycje: zwierzęta

Kategoria: Inne
Opublikowano: czwartek, 09 maj 2019
Super User

Savannah Cat portraitZ reguły nie patrzymy na zwierzęta pod kątem ich ceny. Okazuje się tymczasem, że i one są w stanie stanowić nawet swego rodzaju inwestycję - i to nie kość słoniowa jest powodem tej ceny. Ludzie potrafią zapłacić nieraz duże pieniądze za wymarzonego zwierzaka. Poniżej zestawienie zwierząt, które osiągały ceny wyższe niż luksusowy samochód.

Czytaj więcej...